Ubytování

Využijte služeb našeho penzionu při svých pracovních nebo soukromých cestách. Penzion v areálu TCV disponuje třemi pokoji s celkem 9 lůžky (1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový). Ve všech pokojích je samozřejmostí vlastní sociální zařízení, televize, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a čajový/kávový set. Připojení k internetu je u nás zdarma. Areál je vybaven soukromým parkovištěm, barem s občerstvením, tenisovými a badmintonovými kurty, hřištěm pro adventure golf a dětským hřištěm.

Všechny pokoje mají k dispozici televizilednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a zdarma připojení k internetu. Dále je k dispozici uzamykatelné parkoviště pro váš vůz.

1 osoba  1090 Kč/noc
2 osoby  1530 Kč/noc
V našem sportovním centru nepřijímáme platební karty. Děkujeme za pochopení.

Všechny pokoje mají k dispozici televizi, lednici, rychlovarnou konvici a zdarma připojení k internetu. Dále je k dispozici také hlídané parkoviště pro váš vůz a možnost dokoupení snídaně.

1 osoba 1280 Kč/noc
2 osoby 1530 Kč/noc
3 osoby 1910 Kč/noc
V našem sportovním centru nepřijímáme platební karty. Děkujeme za pochopení.

Všechny pokoje mají k dispozici televizilednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici zdarma připojení k internetu. Dále je k dispozici uzamykatelné parkoviště pro váš vůz.

1 osoba 1480 Kč/noc
2 osoby 1780 Kč/noc
3 osoby 2230 Kč/noc
4 osoby 2730 Kč/noc
V našem sportovním centru nepřijímáme platební karty. Děkujeme za pochopení.

Rezervujte si ubytování

na telefonním čísle

+420 736 651 156

nebo na

tcv@tcv.cz

V našem sportovním centru platební karty nepřijímáme

© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena
DRIML Design Studio